Logo
Logo
Strona główna
Regulamin
Jak dodać wpis?
Najpopularniejsze
Wyszukaj
Logo
kamerzysta nowy sącz |wideofilmowanie nowy sącz |wideofilmowanie grybów
Szybki podgląd zawartości http://angielski-kielce.blogspot.com/:

Nauka body {line-height:1.5;font-family:"Helvetica Neue", Arial, Helvetica, sans-serif;color:#000;background:none;font-size:10pt;} .container {background:none;} hr {background:#ccc;color:#ccc;width:100%;height:2px;margin:2em 0;padding:0;border:none;} hr.space {background:#fff;color:#fff;} h1, h2, h3, h4, h5, h6 {font-family:"Helvetica Neue", Arial, "Lucida Grande", sans-serif;} code {font:.9em "Courier New", Monaco, Courier, monospace;} img {float:left;margin:1.5em 1.5em 1.5em 0;} a img {border:none;} p img.top {margin-top:0;} blockquote {margin:1.5em;padding:1em;font-style:italic;font-size:.9em;} .small {font-size:.9em;} .large {font-size:1.1em;} .quiet {color:#999;} .hide {display:none;} a:link, a:visited {background:transparent;font-weight:700;text-decoration:underline;} a:link:after, a:visited:after {content:" (" attr(href) ")";font-size:90%;}

Dorośli - kursy dla dorosłych

Szanowni Państwo, jeśli chcą Państwo z powodzeniem awansować, zajmować się biznesem, zdobyć nowe przydatne umiejętności oraz, co najważniejsze, swobodnie komunikować się w języku obcym nasza oferta jest dla Państwa optymalnym wyborem.

Biznes - angielski dla firm

Szanowni Państwo, zdajemy sobie sprawę, iż są Państwo zbyt zajęci, aby przychodzić na zajęcia do stacjonarnej szkoły językowej.

wtorek, 9 grudnia 2014

Naucz się angielskiego w kieleckiej szkole językowej

07:13 Gdzie błyskawicznie nauczyć się angielskiego? To pytanie zadaje sobie z pewnością w współczesnych czasach wielu ludzi. Znajomość tego języka stała się obowiązkowa bez względu na wiek, gdyż jest on coraz to częściej używany nie tylko w kontaktach z obcokrajowcami, lecz również spotkany na co dzień choćby w mediach, reklamach, czy też na opakowaniach sprowadzanych produktów. Także coraz częstsze wyjazdy urlopowe zagranicę zmuszają wiele osób do poznania choćby podstaw angielskiego koniecznych do porozumienia się w hotelu czy w restauracji. Sposobów na naukę języka obcego jest dużo. 
Młodsze pokolenia uczone są angielskiego w szkołach, zaś dorośli muszą poszukiwać indywidualnie najlepszego sposobu i miejsca dla siebie. Próby samodzielnej nauki z pomocą samouczków lub programów multimedialnych nie zawsze dają pożądany efekt, a na pewno nie pozwalają nauczyć się swobodnego porozumiewania. Rozmawiać w języku obcym można nauczyć się jedynie poprzez kontakt z drugą osobą. Przeto mimo popularyzacji przeróżnych nowych metod nauki angielskiego, wciąż tą najskuteczniejszą jest uczestnictwo w lekcjach grupowych, prowadzonych przez doświadczonego nauczyciela oraz native speakera. Systematyczne uczestnictwo w zajęciach oraz realizowanie profesjonalnie ułożonego programu nauczania, pozwala na gruntowne poznanie norm gramatycznych, stopniowe poszerzanie słownictwa oraz przede wszystkim modelowanie umiejętności konstruowania swobodnych wypowiedzi w języku obcym. 
To wszystko gwarantuje szkoła językowa, która potrafi nauczyć angielskiego w sposób szybki i skuteczny zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jeśli więc ktoś wciąż szuka odpowiedzi na pytanie „gdzie szybko nauczyć się angielskiego?”, niech szybko wpisuje w wyszukiwarkę „szkoła językowa Kielce i bez wahania zapisuje się na najbliższy termin kursu. Czytaj więcej...

Nauka języków od najmłodszych lat

07:06 Aktualnie umiejętności, wiedza i stawianie na samodzielny rozwój pozwalają na tworzenie społeczeństwa nie tylko wykształconego, ale i cenionego przez pracodawców. Nauka języków obcych wpajana jest od najmłodszych lat, począwszy od żłobków i przedszkoli, na seniorach skończywszy. Lekcje z małymi dziećmi są scaleniem ciekawych dla maluchów zabaw, związanych ze śpiewaniem piosenek, nauką słówek, umiejętnością zasadniczych zwrotów powtarzanych podczas zabaw.

Dla starszych dzieci wprowadzane zostają poszerzone poziomy jak nauka wierszyków w obcym języku, przedstawienia kukiełkowe, nauka alfabetu. Pojawiają się szkoły językowe gdzie wybór angielski kielce , niemiecki, włoski, hiszpański, greka nowożytna czy chiński nie stanowią już elementu zaskoczenia. My jako rodzice dużo chętniej patrzymy na dodatkowe zajęcia dla naszych pociech, które umożliwiają im na działanie przyszłościowe, opanowanie umiejętności, które w dorosłym świecie stanowić będą o ich niezależności, wyróżniającym aspekcie docenianym przez pracodawców.

Dzieci mające styczność z językami obcymi od najmłodszych lat wykazują znacznie większe postępy w dalszej nauce, szybciej przyswajają wiedzę, mają okazję do efektywniejszego korzystania z zajęć, dzięki czemu ich zasób wiedzy i umiejętności stale zostaje poszerzany. Jednakże nigdy na naukę nie jest za późno, dla osób ceniących sobie nowe doświadczenia, umiejętności, pokonywanie własnych ograniczeń, nauka języków obcych stanowi ciekawe wyzwanie, umiejętność posługiwania się obcymi zwrotami, choćby w formie podstawowej daje niezwykłą satysfakcję, pozwala na pokonywanie ograniczeń, jakie daje nam świat.Współcześnie płynne posługiwanie się choć jednym obcym językiem jest koniecznością, międzynarodowa współpraca zmusza pracodawców do stawiania na zespół wykwalifikowany i wykształcony jednocześnie. Czytaj więcej...

czwartek, 12 czerwca 2014

Jaka szkoła w Kielcach zapewnia dojazdy do klienta?

00:22

Angielski Kielce z Best4you. Z nami będziesz najlepszy!

   Prowadzimy szkołę językową z dojazdem do klienta pod wskazany adres, a naszą specjalnością są kursy i korepetycje z języka angielskiego. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych – każdego, kto chce skutecznie poznać język angielski lub podszlifować swoje umiejętności. Wykorzystujemy autorskie programy nauczania, oryginalną metodykę oraz multimedia. Kładziemy szczególny nacisk na umiejętność komunikowania się w języku angielskim.    Zapraszamy na kursy lub korepetycje angielski Kielce i okolica, realizowane indywidualnie oraz według potrzeb kursantów. Pomagamy uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich, a także osobom dorosłym. Prowadzimy zajęcia w niewielkich grupach, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce. Zatrudniamy wykwalifikowanych lektorów, dzięki którym poznawanie tajników języka angielskiego jest czystą przyjemnością. Z nami osiągniesz znakomite rezultaty w krótkim czasie, a język angielski stanie się Twoim hobby! Nasza szkoła oferuje:
 • angielski dla firm

 • angielski dla dorosłych

 • angielski dla dzieci i młodzieży

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy kursy skrojone na miarę potrzeb naszych Klientów. Masz elastyczny czas pracy, prowadzisz firmę, interesuje Cię język techniczny, medyczny, prawniczy, lub po prostu jesteś zmęczony nauką w szkołach, która nie daje efektów? Jesteśmy szkołą której szukasz! Z nami na nowo odkryjesz radość uczenia się i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i do nauki właśnie u nas! Czytaj więcej...

Angielski dla biznesu tylko z Best4you

00:19
Szanowni Państwo, zdajemy sobie sprawę, iż są Państwo zbyt zajęci, aby przychodzić na zajęcia do stacjonarnej szkoły językowej. Rozumiemy również, iż specjaliści na wysokich stanowiskach muszą znać język angielski, jednakże nie mają możliwości dopasowania się do sztywnego planu zajęć w tradycyjnych szkołach językowych. W związku z niniejszym proponowany przez nas elastyczny tryb nauczania z dojazdem do klienta (Kielce) jest idealnym rozwiązaniem dla Państwa.
 

Dostosujemy się do Państwa potrzeb w zakresie harmonogramu zajęć i ich intensywności, a lektorzy BEST 4 YOU przeprowadzą zajęcia w Państwa firmie. Opracujemy optymalny profil szkoleń, a także zapewnimy właściwą opiekę metodyczną. Kładziemy szczególny nacisk na język angielski, podwyższenie umiejętności komunikowania się w języku obcym niezależnie od poziomu zaawansowania.

Jesteśmy elastyczni, więc program nauczania języka angielskiego i metodę dostosujemy do Państwa potrzeb. Proponujemy Państwu różnorodne kursy angielskiego, z których mogą Państwo wybrać optymalny dla siebie profil nauczania:
 • kurs przygotowujący doegzaminu LCCI – English for Business, oferowanego przez Londyńską Izbę Przemysłowo-Handlową (LCCI - London Chamber of Commerce and Industry). Egzaminy LCCI są szeroko rozpoznawalne na całym świecie. Posiadamy doświadczenie oraz sukcesy w zakresie szkoleń z owej tematyki. Uczestnicy w/w kursu opanują m.in. słownictwo z szeroko rozumianej tematyki biznesowej, a także umiejętność tworzenia profesjonalnej korespondencji biznesowej w języku angielskim. Nabędą ponadto umiejętność negocjacji i wyrażania własnych opinii, jak również zdolność prowadzenia profesjonalnej rozmowy telefonicznej w języku obcym.
 • kurs dla osób pragnących przełamać w sobie strach przed mówieniem w języku obcym - tematyka kursu skupia się przede wszystkim na ogólnym języku angielskim z maksymalnym naciskiem na umiejętności mówienia i słuchania. Gramatyka i ćwiczenia pisemne są ograniczone do koniecznego minimum wymagalnego dla płynnej i poprawnej komunikacji językowej.
 • kurs języka angielskiego metodą Callan’a - jako najpopularniejsza z metod bezpośrednich pozwala na maksymalnie szybkie nabycie i udoskonalenie technik niezbędnych dla efektywnej komunikacji w języku obcym. Jej struktura - oparta na schemacie pytanie/odpowiedź – sprawia, że szczególnie osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim, szybko czynią postępy.
 • kurs one-on-one – ponieważ zajęcia indywidualne cechują się najwyższą efektywnością i skutecznością istnieje również możliwość zorganizowania dla Państwa indywidualnych konsultacji językowych.
Uwzględnimy specyfikę Państwa firmy oraz branży i każdy z w/w kursów angielskiego wzbogacimy o elementy języka specjalistycznego, np. technicznego. Jesteśmy elastyczni i możemy modyfikować oraz dostosowywać program nauczania do bieżących potrzeb, w zależności od Państwa oczekiwań.
Ponadto oferujemy Państwu wzbogacenie w/w kursów angielskiego o elementy praktycznego języka , tj. np. przygotowanie do podróży i wyjazdów zagranicznych poprzez wprowadzenie słownictwa i wyrażeń charakterystycznych m.in. dla lotnisk, dworców kolejowych, hoteli, szpitali, itd.
Czytaj więcej...

Angielski dla dorosłych z Best4you

00:11 Szanowni Państwo, jeśli chcą Państwo z powodzeniem awansować, zajmować się biznesem, zdobyć nowe przydatne umiejętności oraz, co najważniejsze, swobodnie komunikować się w języku obcym nasza oferta jest dla Państwa optymalnym wyborem. Język obcy jest niezbędny m.in. w:
 • kontaktach z biznesowymi partnerami i przyjaciółmi;
 • korzystaniu z Internetu;
 • podróżowaniu;
 • czytaniu książek i prasy zagranicznej;
 • pomocy dziecku w nauce języka obcego w szkole.
  BEST 4 YOU proponuje Państwu szeroki wachlarz programów nauczania: od klasycznych komunikacyjnych do wyspecjalizowanych biznesowych:
 • kurs przygotowujący do egzaminu LCCI – English for Business, oferowanego przez Londyńską Izbę Przemysłowo-Handlową (LCCI - London Chamber of Commerce and Industry). Egzaminy LCCI są szeroko rozpoznawalne na całym świecie. Posiadamy doświadczenie oraz sukcesy w zakresie szkoleń z owej tematyki. Uczestnicy w/w kursu opanują m.in. słownictwo z szeroko rozumianej tematyki biznesowej, a także umiejętność tworzenia profesjonalnej korespondencji biznesowej w języku angielskim. Nabędą ponadto umiejętność negocjacji i wyrażania własnych opinii, jak również zdolność prowadzenia profesjonalnej rozmowy telefonicznej w języku obcym.
 • kurs dla osób pragnących przełamać w sobie strach przed mówieniem w języku obcym - tematyka kursu skupia się przede wszystkim na ogólnym języku angielskim z maksymalnym naciskiem na umiejętności mówienia i słuchania. Gramatyka i ćwiczenia pisemne są ograniczone do koniecznego minimum wymagalnego dla płynnej i poprawnej komunikacji językowej.
 • kurs języka angielskiego metodą Callan’a - jako najpopularniejsza z metod bezpośrednich pozwala na maksymalnie szybkie nabycie i udoskonalenie technik niezbędnych dla efektywnej komunikacji w języku obcym. Jej struktura - oparta na schemacie pytanie/odpowiedź – sprawia, że szczególnie osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim, szybko czynią postępy.
 • kurs one-on-one – ponieważ zajęcia indywidualne cechują się najwyższą efektywnością i skutecznością istnieje również możliwość zorganizowania dla Państwa indywidualnych konsultacji językowych.
W przypadku gdy będzie to Państwu niezbędne wzbogacimy w/w kursy o elementy języka specjalistycznego, np. technicznego. Jesteśmy elastyczni i możemy modyfikować oraz dostosowywać program nauczania do bieżących potrzeb, w zależności od Państwa oczekiwań.
Ponadto oferujemy Państwu poszerzenie w/w kursów o elementy praktycznego języka angielskiego, tj. np. przygotowanie do podróży i wyjazdów zagranicznych poprzez wprowadzenie słownictwa i wyrażeń charakterystycznych m.in. dla lotnisk, dworców kolejowych, hoteli, szpitali, itd. Czytaj więcej...

Best4you organizuje najlepsze kursy dla dzieci

00:05

Dzieci - zajęcia dla dzieci

Szanowni Rodzice! W BEST 4 YOU przygotowaliśmy ciekawą ofertę dla najmłodszych!


Czy często nie mają Państwo możliwości zawiezienia swoich Pociech do szkoły językowej? Gwarantujemy, iż nasza oferta jest dla Państwa optymalnym rozwiązaniem! 
Oferujemy:
 • dojazd do klienta
 • atrakcyjny program szkoleniowy dostosowany do potrzeb najmłodszych
 • wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę specjalistów
 • najnowsze i profesjonalne materiały dydaktyczne


Proponujemy zajęcia w formie zabawy – nauka języka angielskiego odbywa się w bezstresowej i przyjaznej dla dzieci atmosferze. Chcemy aby najmłodsi nabrali chęci do nauki języka w przyszłości i aby wiedza pozyskana we wczesnych latach życia zaowocowała w dalszej edukacji i karierze.
W BEST 4 YOU nauka odbywa się według specjalnego, odpowiednio dobranego programu. Metodyka pozwala dziecku lekko i z zainteresowaniem wejść w środowisko nauczanego języka. Poświęciliśmy szczególną uwagę grupie wykładowców - zajęcia w grupach dziecięcych prowadzą doświadczeni pedagodzy, specjalizujący się w nauczaniu najmłodszych. Nasze zajęcia rozbudzają w dzieciach ciekawość i sprawiają, że nasi milusińscy z chęcią i zapałem uczestniczą w lekcjach. Czytaj więcej...

Jak wybrać dobrą szkołę języka angielskiego?

00:01
Angielski Kielce z dobrą szkołą. Z nami będziesz najlepszy!
Takie hasła głosi wiele szkół językowych, ale czy faktycznie uczestniczenie w zajęciach coś gwarantuje? Należy zwrócic uwage na fakt iż większość szkół prowadzi zacjęcia. Ważną kwestią staje się dla nas czy szkoła dojeżdża do klienta. Czy szkoła kieruje oferte do firm czy tylko do osób indywidualnych. Dobra szkoła oferuje autorski program nauczania, ordyginalną metodykę oraz, a dodatkowo|, a oprócz tego|oraz dodatkowo} multimedia. Kładzie również| nacisk na umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Szkoła języka angielskiego powinna pomagać ucziom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich , a także osobom dorosłym poprzez dobieranie odpowiedniego programu nauczania. Jeśli chodzi o kadrę należy sprawdzić, czy dana szkoła zatrudnia wykwalifikowanych lektorów, dzięki którym poznawanie tajników języka angielskiego jest czystą przyjemnością, po to aby w jak najkrótrzym czasie osiągnąć znakomite rezultaty.  W ten sposób język staje się hobby a nie obowiązkiem.
Szkoła powinna mieć w swojej ofercie program dla osób prowadzących firmę, interesujących się językiem technicznym, medycznym, prawniczym, lub zwyczajnie nie lubiących uczyć sie  w szkole bez efektów.
Podsumowując nie szukaj szkoły ze sztywnymi zasadami tylko takiej która dopasuje sie do Ciebie, a na pewno osiągniesz sukces. Czytaj więcej... Starsze posty Strona główna Subskrybuj: Posty (Atom)

O nas

W naszej szkole zafascynujemy Cię procesem nauki i tak zorganizujemy zajęcia, abyś maksymalnie efektywnie wykorzystywał swój czas. Dysponujemy dokładnie opracowanym programem nauczania, który dzieli się na dwanaście poziomów.

Kontakt

Biuro obsługi Klienta: Best 4 Youul. Warkocz 1525-253 Kielce e-mail: info@bestforyou.com.pl

kom. 500-726-267

Popular Posts

 • Naucz się angielskiego w kieleckiej szkole językowej Gdzie błyskawicznie nauczyć się angielskiego? To pytanie zadaje sobie z pewnością w współczesnych czasach wielu ludzi. Znajomość tego jęz...
 • Jak wybrać dobrą szkołę języka angielskiego? Angielski Kielce z dobrą szkołą. Z nami będziesz najlepszy! Takie hasła głosi wiele szkół językowych, ale czy faktycznie uczestnic...
 • Angielski dla dorosłych z Best4you Szanowni Państwo, jeśli chcą Państwo z powodzeniem awansować, zajmować się biznesem, zdobyć nowe przydatne umiejętności oraz, co najwa...
 • Jaka szkoła w Kielcach zapewnia dojazdy do klienta? Angielski Kielce z Best4you. Z nami będziesz najlepszy!    Prowadzimy szkołę językową z dojazdem do klienta pod wskazany adres, a...
 • Best4you organizuje najlepsze kursy dla dzieci Dzieci - zajęcia dla dzieci Szanowni Rodzice! W BEST 4 YOU przygotowaliśmy ciekawą ofertę dla najmłodszych! Czy często nie mają ...

Kategorie

 • angielski kielce
 • angielski w kielcach
 • korepetycje angielski
 • kurs językowy dla dzieci
 • kursy dla młodzieży
 • nauka języków kielce
 • szkolenia dla dorosłych
 • szkolenia dla firm
 • szkoła językowa angielski
 • szkoła językowa kielce
Angielski to nasza specjalność
ilość wejść robota google 8 ilość wejść robota msn 0 ilość wejść robota yahoo 0 ilość wejść robota onet 0 ilość wejść robota netsprint 0 ilość wejść robota szukacz 0
wideofilmowanie gorlice |pisanie wniosków unijnych
Logo
Logo
Regulamin oraz informacje o katalogu
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini mod v2.0 | eYou | eHO
modified by: pkruk.com & wedan & pozycjonowanie